O nas

Keram Metal Sp. z o.o. została założona w roku 1989.
W początkowych latach swojej działalności zajmowała się głównie produkcją maszyn ceramicznych oraz drobnych konstrukcji stalowych. W późniejszych latach profil produkcji został poszerzony o belownice do butelek PET, makulatury, folii; podajniki taśmowe i łańcuchowe oraz piece komorowe i tunelowe do wypalania porcelany.
Z czasem zakład przestawił się na produkcję szeroko rozumianych konstrukcji stalowych z głównym naciskiem na elementy stalowe hal przemysłowych.
Obecnie Firma zatrudnia około 30 osób wykwalifikowanej kadry technicznej. Dysponujemy możliwościami produkcyjnymi na poziomie 60-100 ton miesięcznie. Posiadamy certyfikat spawalniczy PN EN 1090-1. Od kilkunastu lat z powodzeniem współpracujemy z firmami z Norwegii, Danii i Niemiec zarówno jeżeli chodzi o dostawę , jak i montaż konstrukcji. Ponieważ posiadamy własny dźwig oraz podnośniki nożycowe proponujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania od projektu, poprzez prefabrykację konstrukcji, do montażu pod klucz łącznie z obudową z płyt warstwowych czy blach trapezowych.

Przewiń do góry