O FirmieOfertaKontakt


O Firmie
Szanowni  Państwo

     Mamy przyjemność przedstawić profil działalności naszej firmy oraz zaprosić do współpracy w zakresie wykonawstwa konstrukcji stalowych, belownic poziomych, podajników oraz innych maszyn i  elementów spawanych. „KERAM-METAL” Spółka z o. o. powstała w 1988 roku i obecnie zatrudnia 25 pracowników.

    Początkowo firma zajmowała się głównie produkcją maszyn ceramicznych oraz konstrukcji stalowych. W późniejszych latach profil został poszerzony o  belownice do butelek PET, makulatury, folii itd., dziurkarki do PETa,  podajniki taśmowe i łańcuchowe oraz piece komorowe i tunelowe do wypalania porcelany.

    Spółka jest dobrze znana na rynku krajowym wśród kontrahentów poszukujących maszyn i urządzeń specjalistycznych , spełniających wymagane parametry techniczne, a jednocześnie bezkonkurencyjnych cenowo wobec maszyn i urządzeń zachodnich.

     Od pięciu lat współpracujemy także z firmami norweskimi.
W Norwegii budowaliśmy halę do przetwórstwa ryb z mroźnią i zapleczem socjalnym,  a zawarte kontakty handlowe zaowocowały zamówieniami na elementy metalowe , które eksportujemy.

    Nawiązaliśmy również współpracę z niemiecką firmą Keramischer OFENBAU, z którą w roku 2004 wybudowaliśmy piec komorowy, a w  2008 zakończyliśmy budowę pieca tunelowego o długości 120 m do wypalania ceramiki sanitarnej.


O FirmieOfertaKontakt